Metacade Work2Earn Programlarını Geliştirirken, New York Eyaleti Kripto Ödemeyi Kabul Etmeye Hazırlanıyor (Sponsorlu)

New York Eyaleti’nin ödeme aracı olarak dijital varlıkları kabul etmeye başlamasıyla birlikte, son zamanlarda daha fazla yükseliş gösteren kripto para haberleri gündeme gelmeye başladı. Bu haber, değişen kripto para düzenlemelerinden daha da fazla faydalanabilecek bir proje olan Metacade (MCADE)’in presale aşamasıyla aynı zamana denk geliyor.

New York Eyaleti yeni yasa tasarısını duyurdu: Bu olumlu kripto haberleri Metacade için ne anlama geliyor?

New York Eyaleti, kabul edilen yeni bir yasa tasarısı nedeniyle son zamanlarda kripto para haberlerinde sıkça yer aldı. New York Eyaleti’nin yeni yasa tasarısı, bölge sakinlerinin kurumlara kripto para birimi cinsinden ödeme yapmasına izin verecek. Bu uygulama, para cezalarını, vergileri ve New York Eyaletine yapılan diğer ödemeleri de kapsamaktadır.

Kripto para birimleriyle ilgili bu sevindirici haber, ABD’li düzenleyicilerin kripto para birimlerine karşı daha olumlu görüşlere sahip olmaya başladıklarının ve kripto paraları kabul edilen bir ödeme şekli olarak tanımaya başlayabileceklerinin güçlü bir göstergesidir.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash, New York Eyaleti’ne ödeme yapmak için geçerli kripto para birimleri olarak belirlendi ve bu Web3’ün geri kalanı için de iyi haber anlamına geliyor.

Web3, blockchain teknolojisinin sektörler genelinde pek çok kullanım alanı olması nedeniyle teknolojik ilerlemenin önde gelen alanlarından biridir. Blok zinciri destekli merkezî olmayan uygulamaların (dApps) ne kadar pratik olabileceğinin en iyi örneği, kullanıcıları için bir dizi hizmet sunan yepyeni bir GameFi platformu olan Metacade’dir.

Metacade’in önemli bir özelliği, teknoloji çalışanları için yeni işler yaratan ve bunların reklâmını yapan Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) programıdır. Bu program, özünde topluluk odaklı bir oyun salonu ve kapsamlı bir blok zinciri oyun projesi olan platformun geniş potansiyelini göstermektedir.

Metacade’in sunduğu bu kapsamlı kullanım alanı, MCADE token’ın presale sırasında 16 içinde $10.2m yatırım toplamasını sağladı ve birçok uzman şu anda erken davranan yatırımcılar için büyük getiriler öngörüyor.

MCADE 2025 yılında 5 dolara ulaşabilir mi?

Metacade’in presale başarısının boyutunu ortaya koyan son kripto para haberlerinin ışığında proje patlamaya hazır görünüyor. Uzmanlar, yeni token borsalarda piyasaya sürüleceği ve platform kademeli olarak kullanıcılarına sunulacağı için 2023’ün sonundan önce Metacade için 1 dolarlık bir fiyat seviyesi öngörüyor.

Bu noktadan sonra Metacade için sınır yok gibi görünüyor. MCADE tokenı, geniş kripto piyasaları uzun süren kripto kışından kurtuldukça, presale’in tamamlanmasının ardından gerçek fiyatını bulmaya başlayacaktır.

Metacade, büyük fiyat hareketleri için iyi konumlanmış durumda. 2024 ve sonrasında, 2025 boğa piyasası sırasında token 5 dolarlık bir fiyat hedefine sahip olduğundan Metacade 100 katın üzerinde artış kaydedebilir. Bu, presale’in sonundan itibaren 250 katlık bir fiyat artışı anlamına gelir ve Metacade’i blockchain oyun alanındaki en iyi yeni projelerden biri haline getirir.

Metacade nedir?

New York Eyaleti kripto paralara ve MCADE gibi dijital varlıklara sıcak bakarken, blockchain oyun hareketi de oyun endüstrisinin kendisinde bir devrim yaratacak gibi görünüyor. Metacade, blockchain üzerindeki en geniş oyun koleksiyonunu sunması ve kapsamlı bir GameFi deneyimi yaşatması nedeniyle bu alanda öncü bir proje haline gelebilir.

platformundaki her oyun entegre kazanç mekaniğine sahiptir. Bunun yanı sıra platform, tüm Web3 kullanıcıları için merkezî bir platform olmayı, en son trendleri sergilemeyi ve kullanıcıları yepyeni yollarla birbirine bağlamayı hedefliyor. Platformun en önemli özelliklerinden biri, sadece bir metaverse oyun salonu olmanın ötesinde sunduğu geniş kazanç potansiyelidir, zira bazı temel özellikler Web3 dünyasında daha geniş bir kullanıcı yelpazesine hizmet etmek üzere özel olarak tasarlanmıştır.

MCADE nasıl çalışıyor?

MCADE tokenı, Metacade platformuna güç veriyor. Solo oyuncular, dünyanın en bağımlılık yaratan çevrimiçi oyunlarından bazılarında sonsuz seviyelerde ilerleyebilir ve ilerledikçe MCADE kazanabilirler. Rekabetçi oyuncular, büyük kripto para ödülleri kazanmak için rekabette öne geçmeye çalışırken ücretli giriş turnuvalarına da katılabilirler.

Metacade’in topluluk merkezi, çeşitli şekillerde katkıda bulunarak MCADE ödülleri kazanabilecek olan blockchain topluluğu arasında büyük bir heyecan kaynağı olmuştur. , içerik oluşturucuları ödüllendirdiği ve MCADE token aracılığıyla bilgi paylaşımına teşvik ettiği için kullanıcılar kazanç sağlamak için oyun incelemeleri yayınlayabilir, alfa paylaşabilir ve diğer kullanıcıların gönderileriyle etkileşime girebilir.

Metacade’in Work2Earn özelliği, blok zinciri teknolojisinde ilerleme sağlamak için çığır açan bir yöntemdir. Metacade topluluğunu Web3‘te yarı zamanlıdan tam zamanlı pozisyonlara kadar değişen maaşlı rollerle buluşturacak. Bu, blok zinciri projeleri için işgücünü arttıracak ve yeni bir kariyere başlamak isteyen kripto meraklıları için erişilebilir bir giriş noktası sağlayacaktır.

Son kripto para haberlerinin ardından MCADE satın almaya değer mi?

MCADE token presale’i, umut verici uzun vadeli potansiyeli nedeniyle son zamanlarda bir trend haline geldi. New York Eyaleti’nden daha fazla pozitif kripto para haberleri geldikçe ve MCADE presale’i önemli yatırımlar çekmeye devam ettikçe, yeni tokenin geleceği kesinlikle parlak görünüyor.

Metacade yılın en iyi yatırım fırsatlarından biri olabilir. Son kripto para haberleri piyasa algısında bir iyileşme olduğunu gösterdi ve Metacade’in kripto presale’i bu durumdan faydalanmak için mükemmel bir yer olabilir. MCADE, özellikle New York Eyaleti’nin dijital varlıklar konusundaki tutumunu değiştirdiğine dair kripto para haberlerinin ardından, mevcut $0.017’lık fiyatıyla herhangi bir yatırım portföyüne mükemmel bir katkı sağlayabilir.

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir