Yaz Sezonunu Kapatan Sinem Ünsal’ın da En Büyük Derdi Herkes Gibi Fiyatlar Oldu

Ünlü oyuncu Sinem Ünsal geçtiğimiz gün, kendisi gibi oyuncu sevgilisi Berk Cankat ile birlikte muhabirlerin objektiflerine yakalandı. Ayaküstü tatlı bir sohbet gerçekleştiren ikili, yaz tatilinin nasıl geçtiğini anlattı. Fakat Sinem Ünsal’ın değinmeden geçemediği bir durum oldu ki, o da cep yakan fiyatlar…

Mucize Doktor dizisindeki rolüyle büyük kitlelere ulaşan ve oyunculuğuyla herkesi kendine hayran bırakan Sinem Ünsal ile, uzun yıllardır ekranda ne oynasa bayılarak izlediğimiz Berk Cankat sevgili biliyorsunuz ki.

Temmuz ayında yolda el ele yürürken kameralara yakalanan ikili, yazın büyük bir kısmında ortak arkadaşlarının da dahil olduğu etkinliklerde sık sık bir arada görülüyordu.

Daha sonrasında bir etkinlikte görüntülenen Sinem Ünsal ilişki iddialarına yanıt vermiş ve “Berk bana çok iyi geliyor.” demişti.

Tanışıklıklarının eskiye dayandığını ve aslında arkadaşlıklarının onlara çok keyif vermeye başlamasının ardından bir ilişkiye adım attıklarını belirten Ünsal, sosyal medya hesabından yaz boyunca erkek arkadaşı Cankat ile paylaşımlar yapmayı sürdürdü.

Şimdilerde ekranda sonbahar sezonunun başlaması ile tatili bitirip İstanbul’a dönen ikili, birlikte gezdikleri bir anda muhabirlerin kameralarına yakalandı.

Tatlı ve güler yüzlü bir şekilde muhabirlerle sohbet eden Sinem Ünsal, Etiler’deki yürüyüşüne bu sohbet için ara verdi.

Şimdilerde projeleriyle ilgili toplantılarını sürdüren fakat sürpriz olmasını istediğini dile getiren Sinem Ünsal’ın nasıl bir işle karşımıza geleceği merak konusu.

‘Projelerle ilgili toplantılar yaptık. Detay vermeyeyim, yakında sizler de duyarsınız.’

Diğer bir yandan çok keyifli bir tatil geçirdiğini anlatan ünlü oyuncu, “Fiyatlar hariç tabii… Gerçekten çok pahalıydı, şikayet etmemek mümkün değil.” diyerek bu konuda yakındı.

‘Sezona çok hazırım, güzel bir yaz geçti benim için. Fiyatlar hariç tabii… Gerçekten çok pahalıydı, şikayet etmemek mümkün değil. Kendi bütçeme göre tatilimi yaptım.’

Ayrıca Berk Cankat ile ilişkisi sorulunca da “Çok mutluyuz, her şey yolunda.” cevabını veriyor.

Daha sonrasında ‘İzninizi isteyelim biz’ diyen çift yürüyüşlerine devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x